Wyślij nam swój projekt, a otrzymasz działający LANDING PAGE dla WordPressa

Co to jest landing page

Landing Page (strona docelowa, stroną lądowania) to prosta strona, na którą zostaje przekierowany użytkownik po wykonaniu jakiejś interakcji wcześniej np. kliknięcie w baner reklamowy na Facebooku, Adwords lub też kliknięcie w baner umieszczony w mailingu. Landing Page może być zarówno elementem większego serwisu lub występować samodzielnie.

Dlaczego Twój biznes potrzebuje landing page

Koncentracja na produkcie


Landing page zaprojektowany jest tak aby skupić uwagę wokół prezentacji jednego produktu lub usługi, dlatego użytkownicy koncentrują całą swoją uwagę jedynie na tym co chcemy im pokazać.

Wysoki współczynnik konwersji

Użytkownicy nie są rozpraszani dodatkowymi informacjami lub elemantami strony np. menu. dzięki czemu nie opuszczczają strony co wpływa na zwiększenie konwersji strony Landing Page.

Nakierowanie do wykonania akcji

Użytkownicy będący na stronie landing page podejmują założone przez nas akcje czyli zostawienia danych kontaktowych, kupno, kliknięcie), ponieważ mogą poznać ofertę, jej zalety itp.

Jakie strony możemy dla Ciebie wykonać

Squeeze Page, Landing Page

Landing Page wykorzystuje się przede wszystkim do zbierania danych kontaktowych czyli budowanie listy mailingowej potencjalnych klientów. Dane kontaktowe, które są najczęściej zbierane to imię, adres mailowy i telefon. W celu zbierania danych wykorzystuje się przynętę tzn. lead magnet. W zamian za darmowy produkt, klient zostawia swoje dane. Taką listę mailingową wykorzystuje się potem do celów marketingowych.

Strony sprzedażowe

Strony sprzedażowe (ang. sales page) wykorzystywane są do promocji i sprzedaży produktu lub usługi. Strona sprzedażowa to oczywiście landing page, który zawiera nieco więcej informacji o produkcie niż zwykły strona do zbierania leadów. Strona sprzedażowa ma jeden cel, zainteresować odbiorcę i przekonać go do zakupu, dlatego na takiej stronie dodaje się odpowiednie elementy np. opis, zalety, zastosowanie produktu. Oczywiście umieszczony jest również przycisk zakupu tego produktu.

Webinary i Eventy

Landing Page można wykorzystać również do promocji webinarów lub eventów. Strona ma za zadanie zaprosić odbiorcę do uczestnictwa w takim wydarzeniu. Oczywiście podczas zapisów czy też rejestracji zbiera się listę mailingową, która potem wykorzystuje się również do celów marketingowych.

Product Launch

Product Launch jest stroną landing page, którą wykorzystuje się podczas wprowadzania nowego produktu lub usługi na rynek. Celem strony jest poinformowanie wszystkich wokół, że coś jest przez Ciebie tworzone. Taką stronę możesz wykorzystać np. do promocji Twojego przyszłego kursu mailowego, kursu online lub konkretnej usługi.

Ale to nie wszystko, wykonamy każdy rodzaj stron

Home Page

O Nas

Oferty rabatowe

CV

Strony kursów online

Download Page

Thank You Page

Strona z Prezentami

Szablony Landing Page budujemy dla

wtyczki Elementor
(free i Pro)

Plan naszej współpracy

Krok 1. Pokaż nam projekt strony landing page.

  •  jeśli posiadasz stronę na zewnętrznej platformie np. ontrapages.com, subscribepage.com lub innej
  • jeśli znalazłaś gdzieś w internecie, idealny landing page i jest on Twoją inspiracją

Pokaż nam projekt. Może to być link do strony, jpg, png.

Krok 2. Stworzymy szablon

Szablony budujemy w oparciu o wtyczkę Elementor lub motyw Divi.
Po stworzeniu szablonu, przesyłamy link do poglądu. Możesz powiedzieć, co jeszcze mamy zmienić lub co dodać. To jest czas na poprawki.

Krok 3. Dostarczamy finalny szablon

Po wprowadzaniu wszystkich zmian, szablon otrzymasz w postaci pliku .json (obsługiwany przez elementor do wdrożenia na własnym wordPressie.
Możemy również za Ciebie uruchomić szablon.

Nasza Oferta

Chcę zlecić stworzenie strony/ mam pytanie

Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z nami

Szybka realizacja

Nawet kilka dni (1-5) zajmuje nam stworzenie działającego Landing Page.

Atrakcyjne ceny

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od przysłanego projektu.

Rabaty

Potrzebujesz więcej stron, a będziesz chciał strony od nas co miesiąc ? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dla Ciebie.

Gwarancja jakości!

Kochamy to co robimy, dlatego obiecujemy doskonałą jakość każdego projektu. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z dostarczonych wyników, wprowadzimy dodatkowe zmiany, dopóki nie zostaniesz zadowolony. Zrobimy wszystko, co trzeba, ponieważ dla nas zadowolony klient jest najważniejszy.

Pytania i odpowiedzi

Na chwile obecną tworzymy szablony Landing Page dla wtyczki Elementor (free i Pro).
Sam wybierasz w oparciu o co mamy zbudować twój szablon.

Wkrótce planujemy dodanie kolejnych wtyczek, dzięki którym będziemy budować szablony.

Niestandardowe szablony, które u nas zamówisz budowane są za pomocą wtyczki jak i motywu. Jeśli zbudujemy szablon dla Ciebie z wtyczką Elementor, to szablon będzie działać na dowolnym blogu WordPress z zainstalowaną wtyczkę Elementor.

Już podczas wstępnej rozmowy określasz za pomocą jakiego narzędzia mamy stworzyć szablon dla Ciebie. Ceny szablonów są takie same niezależnie od tego na jakie narzędzie sie zdecydujesz.

Podczas zamówienia strony, dostałeś od nas również link do strony z bazą wiedzy. Znajdziesz tam filmiki jak zaimplementować szablon zarówno dla Elementora Free i Pro.

Jeśli chcesz możemy wgrać szablona za ciebie. Wystarczy, że podasz nam dane do witryny, a my wgramy szablon.

Wtyczke Elementor jest darmowa (jednak jest ograniczona w ilości opcji). Ale nie ma problemu, jeśli zlecisz nam stronę w pakiecie jest również uwzględniona wtyczka Elementor Pro. Jednak koszt strony niestety nieco większy.

Ograniczenia występują we wtyczce Elementor w darmowej wersji, nie mamu tutaj możliwości dodania niestandardowego kodu CSS (Elementor Pro nie ma tego ograniczenia). Możemy tutaj podpowiedzieć jaką wtyczkę zainstalować, aby było możliwe osadzenie kodu CSS.

Mogą również występować ograniczenia w samych narzędziach Elementora.  Ale postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu w projektowaniu stron.

Nie, nie mamy usługi copywritingu. Tekst musisz nam dostarczyć.

Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Kontakt. Postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

Close Menu